Haberler

Brendene Barkley’nin ziyareti

Maple Bear eğitmeni Brendene Barkley 13 Kasım’dan itibaren 2 haftalık bir eğitim için Kemerburgaz ve Çekmeköy okullarımızda olacak.

 

Maple Bear Türkiye’nin Çekmeköy, Istanbul’daki ikinci kurumsal okulunda açılış etkinliği.

Maple Bear Global Schools Başkanı Rodney Briggs okul sahipleri Burak ve Mehtap Nurcan ile 16 Eylül 2017’de buluştu.

 

Brendene Barkley’nin ziyareti

Maple Bear eğitmeni Brendene Barkley 14 Ağustos’tan itibaren 2 haftalık bir eğitim için Kemerburgaz ve Çekmeköy okulumuzda olacak.

2016/2017 Yıl Sonu Gösterimiz

2016/2017 yıl sonu gösterimiz sevgili velilerimizin de katılımıyla 27 Mayıs tarihinde gerçekleştirilmiştir.

 

Maple Bear Çekmeköy Okulu yakında açılıyor

Maple Bear Çekmeköy Okulu, Merkez Mahallesi, Durmuşoğlu Caddesi, No:16, Çekmeköy adresinde yakında açılıyor. Binamız yeni inşa edilmiş olup, 55, 45 ve 30 metrekarelik geniş ve ferah sınıflara sahiptir. 700 metrekarelik bahçemiz öğrencilerimize yeterli oyun alanı sunmaktadır.17 Nisan 2017’den itibaren veli ziyaretleri başlayacaktır.

1 Mart günü Başkan bir günlüğüne İstanbul’da idi.

Maple Bear Global Schools Başkanı Sn. Rodney Briggs, 1 Mart 2017 günü Kemerburgaz Okulumuz’u ziyaret etti. Kendisini yeni okulumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyduğumuz Rodney Briggs sınıflara girerek öğrencilerimizle sohbet etti.

Lynda Richard’ın Ziyareti

Maple Bear eğitmenlerinden Lynda Richard 6-17 Şubat 2017 tarihlerinde Maple Bear Kemerburgaz Okulu’nda öğretmenlerimize Kanada eğitim sistemi ve Maple Bear programı hakkında eğitim verdi.

Başkan’ın Ziyareti

Maple Bear Global Schools Başkanı Sn. Rodney Briggs, 3 Eylül 2016 günü Kemerburgaz Okulumuz’da velilerimizle buluştu.

Kendisine Maple Bear Global Schools Global İletişim Direktörü Sn. Robin Pascoe tarafından eşlik edilen Rodney Briggs Kanada eğitim sistemi ve Maple Bear ile ilgili velilerimizle sohbet etti ve soruları cevapladı.

Art Pfeffer’in Ziyareti

2007 senesinden beri Maple Bear bünyesinde öğretmen, ders programı yazarı, yönetici, yeni ve faaliyette olan okullarda eğitmen, kalite kontrol gözetmeni ve Brezilya Sao Paolo genel merkezinde yardımcı akademik direktör olarak çalışan Art Pfeffer 16-25 Ağustos 2016 tarihlerinde İstanbul’da idi ve akademik kadromuza Maple Bear metodolojisi ve ders programı ile ilgili eğitim verdi.

Şalom’da yayınlanan röportajımız

Röportajı PDF dosyası olarak indirmek için tıklayınız.

James Briggs’in Ziyareti

1-4 Haziran 2016 tarihleri arasında, Maple Bear Global Schools Finans ve İş Geliştirme Direktörü James Briggs okulumuzu ziyaret etti. Kendisiyle önümüzdeki eğitim öğretim yılı ile ilgili finansal stratejiler hususunda fikir alış verişinde bulunduk.

Country Life’da yayınlanan röportajımız

Röportajı PDF dosyası olarak indirmek için tıklayınız.

Jocelyn McPike’ın Ziyareti

Maple Bear Global Schools Eğitim & Öğretim Direktörü Jocelyn McPike, 7-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kemerburgaz Okulumuz’u ziyaret etti. Jocelyn McPike, 8 Mayıs tarihinde okulumuzda velilerimiz ile buluştu ve velilerimize Maple Bear metodolojisi, ders programı ve Kanada eğitim sistemi ile ilgili bir seminer verdi. Seminer sonrasında Jocelyn McPike, velilerimizin sorularını cevapladı.
9-13 Mayıs haftası süresinde, öğretim kadromuza eğitim veren Jocelyn McPike, velilerimiz ile bire bir görüşmelerine devam etti.
15 Mayıs tarihinde, Ağustos ayında tekrar görüşmek üzere, Jocelyn McPike’a veda ettik.

Maple Bear Türkiye yeni ortaklarına hoş geldiniz diyor!

Maple Bear Türkiye yeni ortaklarına hoş geldiniz diyor!

Maple Bear

CanadaTurkey