Eğitmenler & Öğretmenler

Misyon ve Vizyonumuz

Maple Bear Global Schools’da, hiçbir şeyin çocuklarımızın eğitiminden daha önemli olmadığına inanırız.

Maple Bear’in misyonu, çocukları eğitimin ileri seviyelerinde başarıya hazırlayan ve ömür boyu öğrenimi çocuklara aşılayan, çocuk odaklı bir eğitim sistemini, güvenli ve merak uyandıran koşullarda uygulamaktır.

Maple Bear’in vizyonu, Kanada felsefesi ve uygulamalarına dayanan, dünyanın dört bir yanındaki velilerin beklentilerini karşılayan ve eğitimle ilgili yerel kanunlarla uyumlu, yüksek kaliteli okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi vermektir.

Maple Bear okulları, kendi uzmanları tarafından hazırlanan, Kanada metodolojisi ve müfreadatını içeren, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise programları sunmaktadır.

Maple Bear Eğitimi ve Ders Programının Geliştirilmesi

Maple Bear ders programını nasıl geliştirmektedir? Ders programı ile ilgili eğitimleri nasıl vermektedir? Bunun öğretmenler için anlamı nedir? Bu soruların cevapları, eğitim ve ders programının geliştirilmesi ile ilgili bilgiler Maple Bear Global Schools Başkan Yardımcısı Gerald Macleod tarafından veriliyor:

Eğitimlerimiz dünyanın dört bir yanındaki Maple Bear okullarına profesyonellik getirmektedir.

Eğitmenlerimizin ve ders programı geliştirmenlerimizin dünyadaki tüm Maple Bear okullarını tek tek gezdiğini biliyor muydunuz? Gearld Macleod ve diğer eğitmenlerimizi bu durumun önemini anlatıyor:

Maple Bear eğitimde yalnızca en iyi ve en yetenekli eğitmen ve ders programı geliştirmenlerini istihdam etmektedir.

Maple Bear eğitmenleri ve ders programı geliştirmenleri fevkalade profesyonel birikime sahiptirler ve akranlarından daha üst düzeyde oldukları söylenebilir.

Kanada öğretim programı dünyanın en iyileri arasındadır.

Güncel Kanada eğitim uygulamaları ve standartları dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır. Bunun Maple Bear öğrencileri için önemini Gerald Macleod ve diğer eğitmenler anlatıyor:

Eğitmen ve geliştirmenlerimiz Maple Bear’in tüm kültürlerde karşılığı olduğunu söylemektedir.

Dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler ve öğretmenler esas itibariyle aynı sonuca varmak isterler – başarı! Gerald Macleod, diğer eğitmenler ve öğretim programı geliştirmenleri anlatıyor:

Ebeveynler

MBGS Bursu Fırsatı

CanadaTurkey