Bir Maple Bear Okulu Sahibi Olun

Herhangi bir özel ya da tüzel kişi, gerekli nitelikleri taşıması durumunda, bir Maple Bear okulu sahibi olabilir. Maple Bear Kanada okulları, başarısı kanıtlanmış modeliyle, mükemmel bir yatırımdır. Maple Bear markası uluslararası eğitimde en yüksek kaliteyi temsil eder ve üst düzey bir eğitim imtiyazı olarak tanınır.

Bir Maple Bear okulu sıfırdan kurulabileceği gibi var olan bir okul da Maple Bear okuluna dönüştürülebilir. Maple Bear okulu sahipleri, okul kurmak ve yönetmek üzerine eğitim programlarına alınmakla birlikte, düzenli ziyaretler ve gerektiğinde ekstra uluslararası destek yoluyla sürekli destek ve kalite güvencesine erişebilirler.

Maple Bear Okulu sahipleri, anaokulu, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise programlarından biri ya da daha fazlasını sunabilirler. Bu öğretim programları sadece İngilizce ya da çift dilde sunulabilir. Programlar yerli öğretmenler tarafından verilebileceği gibi, makul bir finansal karşılığı olduğu düşünülen durumlarda, okul sahiplerine Kanadalı öğretmenler istihdam edebilmeleri konusunda yardımcı olabilmekteyiz.

Gelin, siz de dünyada 230’dan fazla üyesi olan bu aileye katılın! Okul açmak istediğiniz herhangi bir lokasyon ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mali Hususlar

Bir Maple Bear okulunu kurma ve işletme ile ilgili maliyetler seçilen alt bayilik biçimine göre değişiklik göstermektedir. Başlangıçta ödenmesi gereken bir alt bayilik (franchising) ücreti ve öğrencilerden elde edilen gelirlere ve kayıtlara göre hesaplanıp ödenmesi gereken aylık lisans (royalty) ücretleri mevcuttur. Okul kurma ve işletme maliyetleri, okul binasının fiziki şartları, faaliyet gösterilecek bölgenin özellikleri ve sunulacak Maple Bear programları gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Maple Bear ailesinin bir üyesi olmakla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bilgi formunu doldurunuz. Temsilcimiz size ek bilgi vermekten, projeniz ve mali şartlar ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyacaktır.

CanadaTurkey